MČR Rogaining 2018 Roztoky

Seznam týmů

# Název Kategorie Členové Stav
17 Kolmo na vrstevnice! MO 24

Vladimír Hamáček

Milan Kynzl

Přihláška přijata
18 Na Kopci Příchozí

Petra Bielinová

Vojta Eliáš

Přihláška přijata
19 Ztracené existence MO 6

Jindřich Švorc

Tomáš Klogner

Přihláška přijata
20 Hlavně nepřepálit začátek! WO 6

Markéta Švorcová

Bára Hamáčková

Přihláška přijata
21 KUAKUONE MV 24

Jiří Štancl

Pavel Procházka

Přihláška přijata
22 HK Homolka XV 6

Renata Holasová

Stanislav Holas

Přihláška přijata
23 Výletníci XSV 24

Pavel Krajča

Věra Krajčová

Přihláška přijata
24 KUA, to je kopec! XV 24

Tomáš Brožek

Květa Brožková

Přihláška přijata
25 Bludicky WO 24

Mirka Lindová

Jana Borovickova

Přihláška přijata
26 Počkaj na mňa XV 24

Martin Borský

Lenka Gejdoš Müllerová

Přihláška registrována
27 Bludné balvany XSV 24

Vladimír Hora

Magda Horová

Přihláška přijata
28 Lolek & Bolek MO 24

Friedmar Richter

Thomas Schmitt

Přihláška přijata
30 Báječný KRK v běhu XO 24

Tomáš Švihla

Pavla Přívozníková

Přihláška přijata
31 Mauersegler Berlin XV 24

Katrin Charlet

Norbert Charlet

Přihláška registrována
32 chromajzl & vožungr MO 24

Michal Škroch

Vojtěch Šrejber

Přihláška přijata
33 WITaj baby WSV 24

Monika Krejčíková

Anna Stackeová

Přihláška přijata
34 To Dáme Příchozí

Tomáš Císařík

Magdalena Krotilová

Přihláška přijata
35 Lochnesky XV 24

Tomáš Honzák

Jana Honzáková

Přihláška přijata
36 Lochnesky a Sýček jdou na výletíček Příchozí

Lenka Honzáková

Nela Honzáková

Milena Stajić

Přihláška přijata
37 KRK_DOR_001 MV 24

Martin Žáček

Pavel Kučera

Přihláška přijata
38 WITaj XSV 24

Zbyněk Krejčík

Jana Glabazňová

Přihláška přijata
39 FaF MO 12

František Bartoš

František Bartoš

Přihláška přijata
40 Happy Farm XSV 24

Iva Pechová

Jiří Pech

Přihláška přijata
41 Diamond Unicorns Příchozí

Jana Nedbalová

Klára Nedbalová

Magdalena Nedbalová

Přihláška přijata
42 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech MV 24

Hynek Urban

Martin Šebánek

Přihláška přijata
43 Pražská trojka Příchozí

Mojmír Kopečný

Helena Vavrušová

Martina Petrová

Přihláška přijata
44 Není kam spěchat WO 24

Kamila Trojtlová

Lenka Stolinová

Přihláška přijata
45 Roháči MO 12

Jiří Petřivalský

Jan Šatra

Přihláška přijata
46 OK Tesil MO 24

Jiří Pešta

Ladislav Mareš

Přemysl Žižka

Přihláška přijata
47 Cválající oliheň WV 24

Hana Křístková

Helena Polášková Menard

Přihláška přijata
48 kačkač WO 6

Kateřina Švihlová

Kateřina Hliněná

Přihláška přijata
49 Nazdar XO 6

Berenika Kučerová

Marek Uhlíř

Přihláška přijata
50 Laň s kolouškem XO 6

Hana Jelínková

Jaromír Jelínek

Přihláška přijata
51 Kudy dál? MO 24

Jaromír Jelínek

Josef Meduna

Přihláška přijata
52 OB Říčany MV 24

David Rožek

Pavel Koten

Přihláška přijata
53 Partaci MSV 24

Tomáš Zdráhal

František Albert

Přihláška přijata
54 Štika & Drak eXtremeTeam MO 24

Jan Fukátko

Vladimír Ježek

Přihláška přijata
55 Košířské šlapky XV 24

Libor Pavlík

Klára Pavlíková

Přihláška přijata
56 starej a mladej SRKáč na vycházce MO 24

Jan Šklíba

Martin Ptáček

Přihláška přijata
57 Máslo s marmeládou XO 24

Tereza Krchová

Jiří Toman

Přihláška přijata
58 Sousedky na vandru WO 24

Barbora Seidlová

Jana Fejfarová

Přihláška přijata
59 a spol. WO 24

Monika Čížková

Markéta Procházková

Přihláška přijata
60 Knedlo zelo bez vepře WO 24

Alena Krásová

Marie Chaloupková

Přihláška přijata
61 Mange Totange XO 24

Lucie Mezníková

Dominik Šašinka

Přihláška přijata
62 Skolida tým Příchozí

Lenka Kazdová

Ondřej Kazda

Přihláška přijata
63 Aleš a Lukáš MO 6

Loudil Lukáš

Aleš Vokolek

Přihláška přijata
64 Tajfun MO 24

Daniel Kratochvíl

Martin Jílek

Přihláška registrována
65 DOBruška, kua! XO 6

Jan Fátor

Anežka Pokorná

Přihláška přijata
66 Pasivity Žamberk MV 24

Roman Moskva

Ivan Belobrad

Přihláška přijata
67 Šťastní lidé XO 6

Zuzana Procházková

Jan Koldinský

Přihláška přijata
68 AD MO 6

Dmitry Nesterov

Alexey Chumaev

Přihláška registrována
69 Nejdecký rychlík XO 24

Jirka Hájek

Kateřina Urbánková

Přihláška přijata
70 Rolling cones MV 24

Martin Sadílek

Marek Kůstka

Přihláška přijata
71 Drtikol MO 24

Vladimír Junek

Ondřej Mohyla

Přihláška přijata
72 Nejkulaťoulinkaťejší πr na druhou WY 6

Linda Sedláčková

Šárka Míchalová

Přihláška přijata
73 Běžci z Únětic XV 6

Petra Sedláčková

Jaroslav Sedláček

Přihláška přijata
74 Cookies & Pancakes XO 24

Dan Dvořáček

Pavlína Pecoldová

Přihláška přijata
75 Krokouši XV 6

Jakub Illner

Daniela Illnerová

Přihláška přijata
76 Bludná horákyně XV 24

Jana Kožinová

Štěpán Hřivna

Přihláška přijata
77 Bufo Team Příchozí

Irena Boumová

Tomáš Půža

Přihláška přijata
78 Historici XSV 24

Michal Klapka

Milada Klapková

Přihláška přijata
79 Pijo a Konec WO 24

Nataša Richterová

Julie Richterová

Přihláška přijata
80 Antonín Sova XV 6

Zbyšek Chvojka

Lenka Nežádalová

Přihláška přijata
81 SOOBÍ KRK XO 24

Pavla Jirásková

Lubomír Pavlíček

Přihláška přijata
82 Dcerenky half Příchozí

Jaroslava Haľková

Pavlina Petýrková

Přihláška přijata
83 Rikscha MV 24

Petr Míl

Michal Popieluch

Přihláška přijata
84 Luhani XO 24

Renata Michálková

Josef Hubáček

Přihláška přijata
85 Sparťani Příchozí

Pavel Dubec

Jan Boudný

Přihláška přijata
86 LTS XV 12

Tomáš Sieger

Lucie Siegerová

Přihláška přijata
87 Pod ochranu tvou se utíkáme XO 24

Adam Štemberk

Marcela Žáčková

Přihláška přijata
88 Kangdjoktjo WSV 24

Věra Hájková

Zuzana Setínková

Přihláška přijata
89 Prezidentský expres MO 24

Miroslav Seidl

Václav Král

Přihláška přijata
90 Hypotalomo WY 24

Veronika Tojnarová

Kristýna Otcovská

Přihláška přijata
91 INOV-8 klacky.cz MO 24

Štěpán Skripnik

Ondřej Skripnik

Přihláška přijata
92 RoPa z Ráje WV 24

Romana Zabořilová

Pavla Heřmánková

Přihláška přijata
93 Martina a Honza XO 24

Honza Prášil

Martina Lédlová

Přihláška přijata
94 Kavky XSV 6

Jiri Kavka

Dana Kavkova

Přihláška přijata
95 Anne & Björn XV 6

Anne Heinemann

Björn Heinemann

Přihláška registrována
96 Tlusťoch a vyzáblina (KOB Dobruška) XO 24

Alena Peterová

Jaroslav Zeman

Přihláška přijata
97 Isotopes XO 24

Todd Fallesen

Claire Heliot

Přihláška registrována
98 xino-xano XO 6

Francesc Bertran

M Teresa Bertran

Přihláška registrována
99 Myslivecká dvojka XV 24

Tomáš Myslivec

Lenka Myslivcová

Přihláška přijata
100 Snad nezmoknem WV 24

Lucie Doležalová

Renata Šiková

Přihláška přijata
101 Seš-lost WV 6

Olga Šimerková

Kateřina Márová

Přihláška přijata
102 Západní expres XO 24

Ondřej Vohradský

Eliška Vohradská

Přihláška přijata
103 Müllerovi XV 24

Zorka Müllerová

Robert Müller

Přihláška přijata
104 Snad se někdo najde MO 24

Aleš Balcar

Pavel Heimlich

Přihláška přijata
105 Svižníci XO 6

Robert Martínek

Romana Buřičová

Přihláška přijata
106 Šem ha-meforaš Příchozí

Magdalena Ryšavá

Petr Nemšovský

Přihláška přijata
107 Rysi XO 6

Jan Blahut

Zuzana Míková

Přihláška přijata
108 USK CS Plzeň III. MV 6

Jan Beránek

Richard Šimurda

Přihláška přijata
109 Quest XV 12

František Bořánek

Hana Řepová

Přihláška přijata
110 NADA + WADA XSV 24

Frank Kretzschmar

Ute Kretzschmar

Přihláška registrována
111 Pan Kotrč MO 12

Vít Hulec

Jan Hulec

Přihláška registrována
112 Vepř se šípkovou MO 24

Michal Krása

Pavel Filippi

Přihláška registrována
113 EPO Luciferky WO 6

Bára Kovaříková

Bětka Borůvková

Přihláška registrována
114 Brambory XO 24

Alena Vencovská

Václav Paris

Přihláška registrována

Statistiky

Celkový počet týmů: 97

Celkový počet týmů v kategorii Příchozí: 10 (23)
Celkový počet týmů v kategorii 6h: 22 (44)
Celkový počet týmů v kategorii 12h: 5 (10)
Celkový počet týmů v kategorii 24h: 60 (121)
Celkový počet závodníků: 198